250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #stayhome BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #evdekal BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Sylvanian Families Çocuk Yatak Oda Seti 5338

449,90 TL
Stok Kodu 2081742
Ürün Açıklaması
Sylvanian Families Çocuk Yatak Oda Seti 5338 Özellikleri;


Çocuk Yatak Odası Takımı, tek kişilik yatak olabilen ranza ve tüm kitaplarını koyabileceği bir çalışma masası dahil 25'ten fazla parçadan oluşmaktadır.
Üst üste istiflenerek ranza yapılabilen 2 kayın tarzı yatak ve bunları birbirine bağlayan bir merdiven ile bu Çocuk Yatak Odası Takımı, kardeş paylaşımı için idealdir.
Birbiriyle uyumlu iki yumuşak oyuncak, bir boz ayı oğlan ve bej kız ayı ve ayrıca yeşil ve kırmızı renkli kareli yatak takımları ile bu yatak odası takımı yeni büyümeye başlayan çocuklar için idealdir.
İçindekiler; 2 adet yatak, 1 adet merdiven, 2 adet şilte, 2 adet yorgan, 2 adet yastık, 2 adet doldurulmuş oyuncak, 1 adet raf ünitesi, 1 adet kalemlik, adet cetvel, 2 adet kalem, 1 adet kitap ucu, 2 adet kitap, 10 adet kağıt aksesuar.
Yaş Grubu: 4 Yaş ve üzeri
Paket Boyutları: 20 x 17 x 6 cm
Figür pakete dahil değildir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.