Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Sylvanian Families Karavan 5045

2.299,90 TL
Stok Kodu 2082506
Ürün Açıklaması
Sylvanian Families Karavan 5045 Özellikleri;


Bu birleştirilebilir karavan ile seyahatlerin tadı bir başka!
Karavan içerisinde mutfak, yatma yerleri, banyo ve oturma bölümü bulunmaktadır. Aynı zamanda aksesuarlarını içermektedir.
Sylvanian Families Karavan’ı evden uzakta tatil yapmak isteyenler için her imkanı sunuyor.
Karavanın tavanını ve yan taraflarını açtığınızda lavabosu, fırını, çekmeceleri, mutfak dolapları ile tam donanımlı bir mutfak elde edebilirsiniz.
Çift kişilik yatağa dönüşebilen oturma bölgesi, kahve masası ve açılır kapanır ütü masası da bulunmaktadır.
Karavan içerisinde 25 aksesuar bulunmaktadır.
Yaş Grubu:+3.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.