Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Taç Lisanslı Nevresim Takımı Tek Kişilik Sizinkiler Zeytin

259,00 TL
Stok Kodu 33358
Marka Taç
Ürün Açıklaması
Taç Lisanslı Nevresim Takımı Tek Kişilik Özellikleri;


- Tamamen doğal bir ham madde olan %100 pamuk ipliğinden dokunmuş olup, kalite ve ekonomiyi bir arada bulacağınız bir üründür.
- Emiciliği ve elastik özelliği yüksek, nefes alıp veren bir dokuya sahiptir.
- Talimatlara uygun yıkanıldığında, ürün tüm özelliklerini korur.
- Makinada 40C yıkanabilir.
- Ağartıcı kullanılmaz.
- Düşük ısıda kurutulabilir.
- Orta ısıda ütülenebilir.
- Kuru temizleme yapılmaz.
- Yumuşacık dokusu ve canlı desenleri ile yatak odanızı taçlandıran Taç nevresim takımları, uyku saatlerinizin vazgeçilmezi oluyor. Kusursuz dokunuşları ile uzun yıllar ilk günkü yeniliğini koruyan Taç nevresim takımları, rüyalarınızı renklendiriyor.
- Taç nevresim takımlarını, çamaşır makinesinde 40°C’de yıkayabilir ve orta ısıda ütüleyebilirsiniz. Ağartıcı kullanmamanızı ve kuru temizleme yapılmamasını önemle öneriyoruz.
- Ve Taç olarak temin ediyoruz ki; Zorluteks fabrikalarında üretilen bu ürünün tüm üretim süreçlerinde su ve elektrik kaynaklarını verimli olarak kullanıyor ve sürdürülebilir bir gelecek için yenilenebilir bir üretim anlayışını benimsiyoruz. Çünkü Doğa Bizim Evimiz...

- Marka: Taç
- Ürün Tipi: Nevresim Takımı
- Kalite: Ranforce
- %100 Pamuk
- Nevresim: 160x220 cm
- Çarşaf: 100x200 cm
- Standart Yastık Kılıfı: 50x70 cm (2 Adet)
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.