Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Üyelik Sözleşmesi ve Gizlilik Politikamızı açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Tommee Tippee Devrilmez Bardak

74,90 TL
Stok Kodu 34468
Ürün Açıklaması
Tommee Tippee Devrilmez Bardak Özellikleri;


Çocuklar her zaman çocuktur, siz ne yaparsanız yapın, onlar her zaman bardaklarını isteyerek ya da kazara devirecekler.
Bu gerçekten yola çıkarak tasarlanan Devrilmez Süper Bardak sayesinde artık sofralar daha güvenli.
Devrilmez süper bardak pürüzsüz düz yüzeylere sıkıca tutunur, minik ellerin çarpmasına rağmen devrilmez.
Ama yerinden almak ve içmesi çok kolaydır. Tam bir çocuk oyuncağı…
Normal bir bardaktan içmeyi öğrenmek çocuk gelişiminin önemli bir parçasıdır, ama beraberinde dökme, devrilme ve büyük bir dağınıklık getirir.
Devrilmez Süper bardak tüm bu karmaşayı ortadan kaldırır. Miniklerin yetişkin gibi içme becerilerini geliştirirken etrafı dağıtmalarına engel olur.
Devrilmez Süper Bardak sıradan bardaklar gibi temizlemesi çok kolaydır.
Elde yada bulaşık makinenizin üst rafında kolaylıkla yıkayabilirsiniz. Detaylı temizlik için Clevergrip ™ tabanını çıkarın.
Devrilmez Süper Bardak renkli tasarımlarıyla küçüklerin yemek saatlerini eğlenceli hale getirerek bardak kullanma alışkanlığını geliştirmeyi kolaylaştırır.
Diş hekimleri, uzun süreli emme ile ilişkili diş çürümelerini önlemek için çocukların mümkün olan en kısa sürede bardaktan içmeleri için eğitilmesini önerir.
Emzik veya pipeti olmadan ağzı açık olarak tasarlanmış Devrilmez Süper Bardak, minikleri emmek yerine yetişkin gibi içmeye teşvik eder.
Böylece konuşmaya yardımcı olan ağız kaslarını kullanmaya teşvik ederek ağız gelişimelerini de destekler.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.