Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Tommee Tippee PP Closer To Nature Biberon 2li 260 ml Beyaz

99,90 TL
Stok Kodu 34501
Ürün Açıklaması
Tommee Tippee PP Closer To Nature Biberon 2li 260 ml Özellikleri;


Emzirme uzmanları ve anneler ile birlikte geliştirilen, anne memesinin doğal esnekliğini ve hareketini taklit eden Closer to Nature biberon, devrim niteliğinde tasarımıyla, ‘’Anne Teni’’ hissi veren yumuşak silikon uç besleme sırasında hafifçe uzar ve esner böylece bebeğinize doğal bir emme deneyimi sunar.
Üzerinde bulunan süper hassas valf, hava akışını azaltarak bebeklerin daha fazla süt emmesini ve daha az hava yutmasını sağlar.
Tüm Tommee Tippee biberon ve emzikleri BPA içermez.
Closer to Nature biberonların kompakt şekli, bebeğin doğal bir konumda beslenmesini ve anne veya babaya daha yakın olmasını sağlar.
Kolay kavranabilir biberon 3 şekilde farklı tutuş şekliyle sizin ve bebeğiniz için emzirme sürecini kolaylaştırır.
Her bebek farklı olduğu ve farklı oranlarda gelişeceği için devrim yaratan Closer to Nature biberon emziklerimiz, yavaş, orta ve hızlı olarak farklı akış aralıklarına uygun olarak tasarlanmıştır.
Akış hızı biberon emziğinin üzerinde rakam olarak bulunmaktadır.
Eğer bebeğinizin biberonun içinde bulunan sütü bitirmesi 20 dakikanın üzerine çıkıyorsa, yada biberonu emerken zorlanıyorsa bir üst akış hızına geçmenizi öneririz.
Ayrıca biberon emziklerini, her 4-6 haftada bir veya herhangi bir aşınma ve yıpranmanın belirtisinde değiştirmenizi öneririz.
Biberonunuzu temizledikten sonra lütfen emziğin üzerinde bulunan süper hassas valfı sıkarak açık olduğuna emin olun.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.