Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Tommee Tippee Silikon Göğüs Pompası 42359441

169,90 TL
Stok Kodu 2078235
Ürün Açıklaması
Tommee Tippee Silikon Göğüs Pompası 42359441 Özellikleri;


3'ü 1 arada kullanım: manuel göğüs pompası, fazla sütü toplayıcı veya tıkanmış göğüslere rahatlama sağlamak için harika bir ürün
Devrilmelere karşı vakumlu tabanı vardır.
Göğüslere karşı hassas: vakum etkisi rahatlatıcı ve sütü çekecek kadar güçlüdür.
%100 gıda sınıfı silikon: kesinlikle BPA, PVC ve ftalat içermez.
Basit, kompakt ve temizlemesi kolay: Tek Parça, kablosuz tasarımın kullanımı basittir ve elde yıkaması ve sterilizasyonu kolaydır.
Tamamen sessiz: her yerde, her zaman kullanabileceğiniz kadar küçük ve gizli
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.