Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Tommee Tippee Urban Emzik 2li 6-18 Ay Kız Kız

49,90 TL
Stok Kodu 34454
Ürün Açıklaması
Tommee Tippee Urban Emzik 2li 6-18 Ay Özellikleri;

Anneler sakin ve huzurlu bir bebekten daha güzel bir şey olmadığını bilirler, bu yüzden Tommee Tippee, bebekler tarafından kabul görmüş yeni bir emzik serisi geliştirdi. Simetrik şekilli emzik, bebek kabulünü optimize etmeye yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır; Ortodontik şekil, doğal ağız gelişimi destekler ve bebeklerin emziği ağzında tutmasını kolaylaştırır. Çığlıkları ve hıçkırıkları gülümsemeye ve uyumaya dönüştürmeniz gerektiğinde, bir Tommee Tippee emzik almanız yeterlidir.

Bebek Onaylı Emzik
Bebekler en sevdikleri emziklere bağlanabilirler. Bu nedenle tüm Tommee Tippee emzikler aynı kabul garantili* emzik ucuna sahipler. Böylece farklı desenlere ve enklere sahip Tommee Tippee emzikleri arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz.
* Swift Research tarafından Şubat 2013'te 59 İngiliz anne ve bebekle yapılan bağımsız ürün denemesi. Annelerin% 78'i bebeklerinin bu emziği 3 denemede kabul ettiğini doğruladı.

Doğal Ağız Gelişimini Destekler
Simetrik Ortodontik şekilli ucu sayesinde, bebeklerin emziği ağızlarında tutmasını kolaylaştırırken, doğal ağız gelişimini de destekler.

Biberon ucuna benzer
Bebekler için daha tanıdık bir his yaratmak için biberon ucuna benzer şekilde tasarlanmıştır.

Anne & Baba olmak asla hazır olamayacağınız, çocuğunuzla birlikte her gün yeni bir şeyler keşfederken biraz daha büyüdüğünüz eşsiz bir serüven. Tommee Tippee olarak, iniş ve çıkışlarla dolu bu yeni maceranızda ebeveynlik iç güdülerinizle bebeğiniz için en iyisini yapacağınıza inanıyoruz.
60 yılı aşkın süredir, dünya çapında 65 ülkede anneleri destekleyen, İngiltere’nin bir numaralı bebek beslenme ürünleri markası Tommee Tippee olarak bu özel yolculuğunuzda destekçiniziz. Geniş ürün yelpazemiz, ödüllü ve kaliteli tasarımlarımızla bebeğinizin doğumundan katı mamaya geçişine, ilk adımından okul yıllarına kadar her aşamada hayatınızı kolaylaştırmak için hep yanınızdayız!
Kargo, İade/Değişim

12:00 a kadar verilen siparişler 24 saat içinde kargoya teslim edilmektedir. Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.