Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Trukid Helping Hand Wash El Yıkama Sıvısı

159,90 TL
Stok Kodu 2080819
Marka TruKid
Ürün Açıklaması
Trukid Helping Hand Wash El Yıkama Sıvısı Özellikleri;


Tamamen doğal içeriğe sahip yapısı ile çocuklarınızın ellerini temizlemeye yardımcı olur.
Helping Hand Wash Çocuklar İçin Doğal El Sabunu organik yapısı ile çocukların el yıkama alışkanlığı kazanmasına yardımcı olur.
Ellerin çatlamasını ve kurumasını engelleyerek daha yumuşak ve pürüzsüz olmasına katkı sağlar.
Ellerinizin temizliğinde kullanılması uygundur. El bölgesinde kullanıma uygundur. Tüm ciltlerin kullanımına uygundur.
Yetişkinlerin ve çocukların kullanımına uygundur. Ürün günlük olarak kullanılabilir. Ürün 236 mllik bir boyuta sahiptir.
Uygulama:
Şişeden birkaç pompa sıvı sabunu alarak ellerinizde az miktarda su ile köpürterekiyice ovalayınız. Ardından da ellerinizi bol su ile durulayınız.
İçerik:
Purified water, Aloe barbadensis (aloe vera) leaf juice, Sodium laurylglucosides, hydroxypropyl sulfonate (sugar), Sodium cocoyl methyl taurate (coconut), Oleyl betaine (palm), Decyl glucoside (plant), Glycerin (vegetable), Glycine soja (soy) protein, Citric acid, Soyamidopropalkonium chloride, (soy), Guar hydroxypropyl trimonium chloride (guar bean), Panthenol (provitamin of B5), Sodium benzoate (salt of benzoic acid), Potassium sorbate (salt of ascorbic acid), Ethylhexylglycerin (vegetable), TruKid proprietary essential oil blend
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.