Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

U.S. Polo Erkek Bebek 2'Li Takım 1454 Krem

1.199,90 TL
Stok Kodu 2086461
Marka U.S Polo
Ürün Açıklaması
U.S. Polo Erkek Bebek 2'Li Takım 1454 Özellikleri;


Krem rengi, takıma zarif bir görünüm kazandırırken, kanguru cep detayları da şıklığını tamamlar.
Bu takım, bebeğinizin tarzını yansıtır ve ona rahat bir kullanım deneyimi sunar.
U.S. Polo Assn Krem Kanguru Cep Bebek 2 li Takım, kaliteli ve yumuşak malzemelerden üretilmiştir.
Bebeğinizin hassas cildine uyumlu olan takım, ona konforlu bir his sunar. Rahat ve esnek yapısıyla bebeğinizin özgürce hareket etmesini sağlar.
Kanguru cebi, bebeğinizin ellerini sıcak tutmasına ve küçük eşyalarını saklamasına olanak tanır.
Pratik ve kullanışlı bir detay olan kanguru cep, bebeğinizin ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılamanızı sağlar.
U.S. Polo Assn Krem Kanguru Cep Bebek 2 li Takım, hem günlük kullanımda hem de özel günlerde bebeğinizin tarzını yansıtır.
Hem evde hem de dışarıda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu takım, bebeğinizin her adımda şık ve sevimli görünmesini sağlar.
Bebeğinizin rahatlığı ve stilini düşünerek tasarlanan U.S. Polo Assn Krem Kanguru Cep Bebek 2 li Takım, ona hem konforlu bir deneyim sunar hem de şık görünmesini sağlar. Bebeğinizin her anında onu tarz sahibi göstermek için bu takımı tercih edebilirsiniz.
Kendinizi ve bebeğinizi şımartmak istediğinizde U.S. Polo Assn Krem Kanguru Cep Bebek 2 li Takım, size mükemmel bir seçenek sunar.
Hem bebeğinizin rahat etmesini sağlar hem de onun şirinliğini ön plana çıkarır.
Ürün Kodu: USB1454-B-V1
Kumaş Detay:
Sezon : Sonbahar-Kış
Marka: U.s. Polo Assn Bebek
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.