Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

U.S. Polo Erkek Bebek 2'Li Takım 1471 İndigo

1.099,90 TL
Stok Kodu 2086458
Marka U.S Polo
Ürün Açıklaması
U.S. Polo Erkek Bebek 2'Li Takım 1471 Özellikleri;


U.S. Polo Assn Koyu İndigo Garnili Ribana Detay Bebek 2 li Takım, bebeğinizin rahatlığını ve sıcaklığını ön planda tutan özel bir seçenektir.
Bu takım, bebeğinizin her adımda konforlu ve stil sahibi olmasını sağlar.
Koyu indigo rengi, takıma modern ve şık bir görünüm kazandırırken, garnili ribana detayları da takıma hareketli bir hava katmaktadır.
Bu detaylar, bebeğinizin tarzını yansıtır ve takımı benzersiz kılar.
U.S. Polo Assn Koyu İndigo Garnili Ribana Detay Bebek 2 li Takım, kaliteli ve sıcak tutan malzemelerden üretilmiştir.
Bebeğinizin hassas cildine uyum sağlayan takım, ona konforlu bir his sunar. Özellikle soğuk havalarda bebeğinizin sıcak kalmasına yardımcı olur.
Bebeğinizin rahatlığı ve tarzı için özel olarak tasarlanan U.S. Polo Assn Koyu İndigo Garnili Ribana Detay Bebek 2 li Takım, ona hem sıcaklık hem de stil sağlar.
Bebeğinizin giyiminde konforu ve şıklığı bir arada arayan ebeveynler için ideal bir seçimdir.
U.S. Polo Assn Koyu İndigo Garnili Ribana Detay Bebek 2 li Takım ile bebeğinizin sıcaklık ve rahatlığını ön planda tutabilirsiniz.
Garnili ribana detaylarıyla şık bir görünüm sunarken, kullanım kolaylığıyla da sizin işinizi kolaylaştırır.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.