Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

U.S. Polo Erkek Bebek 2'Li Takım 1491 İndigo

999,90 TL
Stok Kodu 2086446
Marka U.S Polo
Ürün Açıklaması
U.S. Polo Erkek Bebek 2'Li Takım 1491 Özellikleri;


U.S. Polo Assn Lacivert Baskı Detay Bebek 2 li Takım, bebeğinizin hem şık hem de rahat bir görünüm elde etmesini sağlayan bir seçenektir.
U.S. Polo Assn markası, kaliteli ürünleriyle tanınan bir marka olarak bilinir ve bu bebek takımı da markanın standartlarını taşır.
Bu bebek takımı, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Bebeğinizin hassas cildine uygun olan malzemeler, onun konforunu ve rahatlığını ön planda tutar.
Lacivert rengi, takıma şık bir görünüm kazandırır ve bebeğinizin tarzını tamamlar.
U.S. Polo Assn Laciverto Baskı Detay Bebek 2 li Takım, ön tarafta yer alan baskı detaylarıyla dikkat çeker.
Bu detaylar, takıma enerjik bir hava katar ve bebeğinizin şıklığını artırır. Baskıların kalitesi ve dayanıklılığı, uzun süreli kullanım için uygundur.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.