Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

U.S. Polo Erkek Bebek 2'Li Takım 1526 Kırmızı

999,90 TL
Stok Kodu 2086431
Marka U.S Polo
Ürün Açıklaması
U.S. Polo Erkek Bebek 2'Li Takım 1526 Özellikleri;


U.S. Polo Assn Krem Çıtçıt Yaka Detay Bebek 2 li Takım, bebeğinizin hem şık hem de rahat bir görünüm elde etmesini sağlayan bir seçenektir.
U.S. Polo Assn markası, kaliteli ürünleriyle tanınan bir marka olarak bilinir ve bu bebek takımı da markanın standartlarını taşır.
Bu bebek takımı, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Bebeğinizin hassas cildine uygun olan malzemeler, onun konforunu ve rahatlığını ön planda tutar.
Krem rengi, takıma zarif bir görünüm kazandırır ve bebeğinizin tarzını tamamlar.
U.S. Polo Assn Krem Çıtçıt Yaka Detay Bebek 2 li Takım, çıtçıt yaka detayıyla dikkat çeker.
Bu detay, takıma modern bir hava katar ve aynı zamanda kullanım kolaylığı sağlar.
Yaka detayı, takımın tasarımına hareketlilik katar.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.