Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

U.S. Polo Erkek Bebek 3'Lü Takım 1516 Gri Melanj

1.599,90 TL
Stok Kodu 2086439
Marka U.S Polo
Ürün Açıklaması
U.S. Polo Erkek Bebek 3'Lü Takım 1516 Özellikleri;


U.S. Polo Assn Gri Melanj Fermuarlı Bebek 3'lü Takım, bebeğinizin rahatlığını ve konforunu ön planda tutar.
Rahat kesimi ve uyumlu tasarımı, bebeğinizin özgürce hareket etmesine olanak sağlar.
Fermuarlı üst ve alt kısımlarıyla tam bir uyum ve kolaylık sunar. Markamız, bebeklerin konforunu ve şıklığını önemseyen kaliteli ürünler sunmayı hedefler.
U.S. Polo Assn Gri Melanj Fermuarlı Bebek 3'lü Takım da bu felsefenin bir parçasıdır. Bebeğinizin konforunu ve stilini ön planda tutarak en iyi deneyimi sunmayı amaçlıyoruz.
Gelin, U.S. Polo Assn Gri Melanj Fermuarlı Bebek 3'lü Takım ile bebeğinizin gardırobunu tamamlayın ve ona konforlu bir giyim deneyimi sunun!
Bu takım, bebeğinizin hassas cildine dost malzemelerle üretilmiş olup rahatlık ve şıklığı bir araya getirir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.