Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

U.S. Polo Erkek Bebek Kısa Kol 2'Li Takım 1092 NAVY

480,00 TL
Stok Kodu 2085343
Marka U.S Polo
Ürün Açıklaması
U.S. Polo Erkek Bebek Kısa Kol 2'Li Takım 1092 Özellikleri;


Takımlarımız arasında yer alan U.S. Polo Assn Stripe Lacivert Bebek Tshirt Takım da bebekleriniz için özel olarak tasarlanmıştır.
Şık ve aynı zamanda modern görünümlü bu takım yazı detaylı kısa kollu tişörtü ve altı şort olmak olmak üzere iki parçadan oluşmaktadır.
İlkbahar ve yaz trendine uygun olan, bebekleriniz için üretilen bu takım, ince kumaşı sayesinde terlemenin de önüne geçer.
Aynı zamanda rengi solmaz ve kolay deforme olmaz.
U.S. Polo Assn Stripe Lacivert Bebek Tshirt Takım aynı zamanda rahatlık ve kalite anlamında da memnun eder.
İster ev giyim isterseniz de dışarıda tercih edebileceğiniz takım, orjinal ve lisanslı bir üründür.
Sizlerde bebeğinizin rahat edeceği takımları sitemizden temin edebilirsiniz.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.