Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

U.S. Polo Erkek Bebek Kısa Kol 2'Li Takım 1164 Kahve

750,00 TL
Stok Kodu 2085320
Marka U.S Polo
Ürün Açıklaması
U.S. Polo Erkek Bebek Kısa Kol 2'Li Takım 1164 Özellikleri;


U.S. Polo Assn Glowing Lacivert Bebek Gömlek Şort Takım şıklık, kalite, rahatlık ve kullanışlılık konusunda şüpheye düşürmeyen bebek takımlarımızdan bir tanesidir.
Takım, gömlek ve şort olmak üzere iki parçadan meydana geliyor. Gömleğinin şık bir yakası, kısa kolları ve minik düğmeleri bulunuyor.
Aynı zamanda sol tarafında USPA logosu ve yazısı mevcut.
U.S. Polo Assn Glowing Lacivert Bebek Gömlek Şort Takım, hem günlük hayatta hem de düğün, balo gibi davetlerde özellikle ince kumaşıyla sıcak yaz ve ilkbahar günleri için üretilmiş bir parçadır.
Kumaşı sayesinde terletmez, renkleri solmaz. Orijinal ve lisanslı bu ürünümüz bebeklerin huzurlu vakit geçirmesini ve şık görünmesini sağlar.
Kaliteli bir kumaştan üretilen ürün, uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.