Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

U.S. Polo Erkek Bebek Kısa Kol T-Shirt Takım 1067 Kırmızı

470,00 TL
Stok Kodu 2085353
Marka U.S Polo
Ürün Açıklaması
U.S. Polo Erkek Bebek Kısa Kol T-Shirt Takım 1067 Özellikleri;


Küçük bebeğiniz için en kaliteli kumaşlardan üretilen U.S. Polo Assn Stylish Kırmızı Bebek Tshirt Takım, bebeğin için harika bir kombin olacak!
Gün geçtikçe daha da büyüyen bebeğinizin vücuduna rahatsızlık hissi vermeyecek takımlardan biri olan tshirt takımımız, ilkbahar ve yazın sıcak günlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.
Bebeğinizin vücut ölçüleri ne olursa olsun üzerine tam olacak bir kalıba sahip olan tshirt- şort takımımızda, birbiriyle uyumlu iki farklı renk tercih edilmiştir.
Takımın her iki parçası da rahat bir kalıba sahiptir.
Bebeğinize oldukça uygun olan takımımız isterseniz evde isterseniz de dışarıda rahatlıkla tercih edebilirsiniz.
Yuvarlak yaka tişört ve şorttan oluşan takımımız markamıza ait semboller içermektedir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.