Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

U.S. Polo Erkek Bebek Patiksiz Tulum 1932 Krem

599,90 TL
Stok Kodu 2088411
Marka U.S Polo
Ürün Açıklaması
U.S Polo Erkek Bebek Patiksiz Tulum 1932 Özellikleri;


U.S. Polo Assn. Underwear Krem Bebek Tulum kalite ve konforu bir araya getirerek bebeğinizin giyim deneyimini mükemmelleştiriyor.
Yüksek kaliteli pamuklu kumaşı bebeğinizin hassas cildini nazikçe kucaklayarak gün boyu rahatlık sunuyor.
Tulumun özel dikişleri ve dayanıklı malzemesi uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır.
Underwear Krem Bebek Tulum U.S. Polo Assn. markasının üstün kalite standartlarını taşıyor.
Detaylardaki incelikler ve zarafet bu tulumu sadece bir giyim parçası olmaktan çıkararak bebeğinizin stilini ön plana çıkarıyor.
U.S. Polo Assn. Underwear Krem Bebek Tulum ebeveynlerin kalite ve şıklık arayışına yanıt verirken bebeğinizin rahatlığını ve zarafetini bir araya getiriyor.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.