Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

U.S. Polo Erkek Bebek Uzun Kollu Patiksiz Tulum 1561 Karmelanj

949,90 TL
Stok Kodu 2086428
Marka U.S Polo
Ürün Açıklaması
U.S. Polo Erkek Bebek Uzun Kollu Patiksiz Tulum 1561 Özellikleri;


U.S. Polo Assn Kar Melanj Garnili Kol Detay Bebek Tulum, bebeğinizin tarzına zarafet ve rahatlık ekleyen özel bir seçenektir.
Bu tulum, bebeğinizin huzurlu ve rahat bir uyku uyumasını sağlarken aynı zamanda onun şık bir görünüm sergilemesini sağlar.
Kar Melanj rengi, bebeğinizin doğal güzelliğini vurgularken kol detaylarındaki garni işlemeleri de ona zarif bir dokunuş katıyor.
U.S. Polo Assn kalitesiyle tasarlanan bu tulum, bebeğinizin tarzını tamamlar ve ona keyifli bir uyku deneyimi sunar.
U.S. Polo Assn Kar Melanj Garnili Kol Detay Bebek Tulum, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve bebeğinizin hassas cildine uyum sağlar.
Yumuşacık dokusu, bebeğinizin konforlu bir uyku uyumasını ve rahatça hareket etmesini kolaylaştırır.
Aynı zamanda, tulumun kol detaylarındaki garni işlemeleri, bebeğinizi giydirebilmenizi ve çıkarabilmenizi kolaylaştırır.
Bu özel tulum, bebeğinizin vücut sıcaklığını koruyarak onu soğuk havalardan korur.
Uzun kollu ve bacaklı yapısı sayesinde, bebeğinizin tüm vücudu sıcak tutulur.
Aynı zamanda, tulumun kol detaylarındaki garni işlemeleri, onun tarzını tamamlar ve zarif bir görünüm kazandırır.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.