Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

U.S. Polo Erkek Çocuk 2'Li Takım 1315-4 Krem

450,00 TL
Stok Kodu 2085406
Marka U.S Polo
Ürün Açıklaması
U.S. Polo Erkek Çocuk 2'Li Takım 1315-4 Özellikleri;


Üst : %100 Pamuk (Süprem)Alt : %100 Pamuk (Süprem)
Pijama takımlarından en büyük beklenti rahat olmasıdır.
Biz de erkek çocukları için hem kalite hem de rahatlık konusunda ödün vermeyen pijama takımları ürettik.
U.S. Polo Assn Writing Krem Erkek Çocuk Kısa Kol Pijama Takım, ihtiyaca yönelik olarak tasarlanmış kaliteli kumaşa sahip bir pijama takımıdır.
Takım iki parçadan oluşuyor. Tshirtünde kendine özgü USPA yazısı bulunuyor. Alt parçası ise uzun eşofman tarzında bilekleri lastiklidir.
U.S. Polo Assn Writing Krem Erkek Çocuk Kısa Kol Pijama Takım. Orijinal ve lisanslı üründür.
İlkbahar ve yaz aylarına uygun kumaşı terletmez. Aynı zamanda renkleri solmaz. Erkek çocuklarınızın huzurlu bir gece geçirmesi için ideal bir takımdır.
Sade, rahat, kullanışlı ve pratik bir pijama takımıdır.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.