Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

U.S. Polo Erkek Çocuk 2'Li Takım 1739-4 Hardal

699,90 TL
Stok Kodu 2088560
Marka U.S Polo
Ürün Açıklaması
U.S Polo Erkek Çocuk 2'Li Takım 1739-4 Özellikleri;


U.S. Polo Assn Hat Erkek Çocuk Pijama Takımı estetik ve şıklığı bir araya getirerek çocuk giyiminde birinci sınıf bir seçenek sunuyor.
Bu göz alıcı takım canlı hardal tonlarıyla dikkat çekiyor ve çocuğunuzun stilini yansıtmak için ideal bir seçenek sunuyor.
Her iki parçada da öne çıkan zarif detaylar takımın güzelliğini tamamlarken U.S. Polo Assn 'in kalitesi ürünü uzun ömürlü ve dayanıklı kılıyor.
Yumuşak kumaşı ve ergonomik tasarımı çocuğunuzun rahatlığını ön planda tutarken şıklığı da göz ardı etmiyor.
U.S. Polo Assn Hat Erkek Çocuk Pijama Takımı çocuğunuzun günlük stilini vurgulayarak ona özgüven ve tarz katıyor.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.