Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

U.S. Polo Erkek Çocuk 2'Li Takım 3338-2 Turuncu

549,90 TL
Stok Kodu 2088535
Marka U.S Polo
Ürün Açıklaması
U.S Polo Erkek Çocuk 2'Li Takım 3338-2 Özellikleri;


RolyPoly Play Hard Erkek Çocuk Pijama Takımı Enerjik Ve Aktif Çocukların Oyun Dolu Günlerinde Rahatlık Ve Tarzı Bir Araya Getiriyor.
Bu Özel Tasarım Play Hard Felsefesini Ön Plana Çıkararak Çocuğunuzun Enerjisine Eşlik Ediyor.
Pijama Kesim Şortu Özgürce Hareket Etme İmkanı Tanıyan Yapıya Sahip Böylece Çocuğunuz Oyun Oynarken Rahatlığını Koruyor.
Renkli Ve Canlı Tasarımıyla Dikkat Çeken Bu Takım Çocuğunuzun Kişisel Tarzını Yansıtırken Dayanıklı Kumaşıyla Uzun Ömürlü Bir Kullanım Sunuyor.
Rolypoly'nin Kaliteli Üretimi Bu Pijama Takımına Dayanıklılık Ve Konfor Eklerken Çocuğunuzun Enerjisine Ve Oyun Ruhuna Uyum Sağlıyor.
RolyPoly Play Hard Erkek Çocuk Pijama Takım Oyun Dolu Günlerde Tarzını Ve Enerjisini Ortaya Koymak İsteyen Küçük Maceraperestler İçin İdeal Bir Seçim.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.