Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

U.S. Polo Erkek Çocuk 2'Li Takım 3354-2 İndigo

549,90 TL
Stok Kodu 2088539
Marka U.S Polo
Ürün Açıklaması
U.S Polo Erkek Çocuk 2'Li Takım 3354-2 Özellikleri;


RolyPoly Skate Erkek Çocuk Pijama Takımı Şıklık Ve Rahatlığı Birleştirerek Çocuğunuzun Tarzını Ön Plana Çıkarıyor.
Özel Tasarımı Ve Dikkat Çekici Detaylarıyla Göz Kamaştıran Bu Pijama Takım Modern Kesimi Ve Canlı Renkleriyle Öne Çıkıyor.
Yüksek Kaliteli Malzemelerden Üretilen Never Pijama Takımı Uzun Ömürlü Kullanım Ve Dayanıklılık Vadediyor.
Her Detayı Özenle Tasarlanmış Olan Bu Takım Çocuğunuzun Enerjisini Ve Tarzını Yansıtarak Ona Özgü Bir Stil Oluşturmanıza Olanak Tanıyor.
Elastik Bel Detayı Rahat Giyim Sağlarken Çocuğunuzun Oyunlarını Özgürce Oynamasına İmkan Veriyor.
RolyPoly Skate İndigo Erkek Çocuk Pijama Takım Günlük Giyimde Şıklığı Ve Konforu Bir Araya Getirerek Çocuğunuzun Stilini Zenginleştiriyor.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.