Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

U.S. Polo Erkek Çocuk Bermuda Takım 1307-4 Gri Melanj

470,00 TL
Stok Kodu 2085407
Marka U.S Polo
Ürün Açıklaması
U.S. Polo Erkek Çocuk Bermuda Takım 1307-4 Özellikleri;


Üst : %100 Pamuk (Süprem)Alt : %100 Pamuk (İki İplik)
U.S. Polo Assn Light Coffee Written Gri Melanj Erkek Çocuk Bermuda Takım, erkek çocukları için üretilmiş kalite özelinde şüpheye düşürmeyen bir takımdır.
Takım iki parçadan meydana geliyor. Üst tshirtünün üstünde büyük bir USPA yazısı ve Since 1980 yazısı yer alıyor.
Şortu ise sade ve canlı görünümlüdür. U.S. Polo Assn Light Coffee Written Gri Melanj Erkek Çocuk Bermuda Takım, orijinal ve lisanslı bir ürünümüzdür.
Rahatlık konusunda sıklıkla tercih edilen başarılı bir takımdır. Özellikle ilkbahar ve yaz ayları için capcanlı bir tasarımdır.
Sıcak günlerde terletmez. Kumaşının kalitesine ek olarak renkleri solmaz.
Erkek çocukların dolaplarında bulundurmak isteyeceği, keyifle giyeceği bir takımdır.
Esnek, rahat ve ince oluşu da avantajları arasında sayılabilmektedir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.