Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

U.S. Polo Erkek Çocuk Bermuda Takım 1334-4 Mavi

470,00 TL
Stok Kodu 2085399
Marka U.S Polo
Ürün Açıklaması
U.S. Polo Erkek Çocuk Bermuda Takım 1334-4 Özellikleri;


Üst : %100 Pamuk (Süprem)Alt : %100 Pamuk (İki İplik)
Erkek çocuklarının vazgeçilmezi eşofman takımlarıdır.
U.S. Polo Assn Silky Mavi ve Kırmızı Erkek Çocuk Bermuda Takım da çok başarılı tasarımlarımız arasındadır.
Takım iki parçadan meydana geliyor. Üstünde kendine has tarzda büyük bir biçimde USPA yazısı bulunan bir tshirtü ve sade bir şortu mevcut.
Sportif ve cool görünümlü bir takımdır. U.S. Polo Assn Silky Mavi Erkek Çocuk Bermuda Takım orijinal ve lisanslı bir üründür.
Aynı zamanda kaliteli kumaşı sayesinde terletmez ve renkleri solmaz. Her güne uygun kullanılabilir ve ilkbahar, yaz ayları için idealdir.
Rahatlık ve kalite konusunda ödün vermeyen bu takım erkek çocukların keyifle giyebileceği, seveceği bir ürün olacak.
Her türlü kullanıma uygun, sade, rahat ve şık bir takımdır.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.