Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

U.S. Polo Erkek Çocuk Bermuda Takım 1336-4 Gri Melanj

450,00 TL
Stok Kodu 2085397
Marka U.S Polo
Ürün Açıklaması
U.S. Polo Erkek Çocuk Bermuda Takım 1336-4 Özellikleri;


Üst : %100 Pamuk (Süprem)Alt : %100 Pamuk (İki İplik)
İlkbahar ve yaz sezonu için üretilmiş bir diğer takımımız da U.S. Polo Assn Vivid Natural Silk Gri Melanj Erkek Çocuk Bermuda Takım, iki parçadan meydana geliyor.
Üst tshirtünde USPA yazısı bulunuyor ve şortu sade, sportif görünümlüdür. Takımın estetik görüntüsünün yanı sıra sportif görüntüsü de mevcut.
Orijinal ve lisanslı üründür. U.S. Polo Assn Vivid Natural Silk Gri Melanj Erkek Çocuk Bermuda Takım, kumaş kalitesi ile sıcak günlerde terletmez.
Güneş ışığı veya diğer etkenlerden etkilenerek rengi solmaz.
Rahatlık ve kalite konusunda şüpheye düşürmeyen bu takım, erkek çocuklarınızın göz bebeği olacaktır.
Dolaplarda yer alması gereken, kullanışlı, rahat ve şık bir takımdır.
Sıcak yaz günlerine eşlik edebilecek çok sevimli bir üründür.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.