Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

U.S. Polo Erkek Çocuk Bermuda Takım 1344-4 Kahve

480,00 TL
Stok Kodu 2085392
Marka U.S Polo
Ürün Açıklaması
U.S. Polo Erkek Çocuk Bermuda Takım 1344-4 Özellikleri;


Üst : %100 Pamuk (İki İplik)Alt : %100 Pamuk (İki İplik)
Göz alıcı parçalarımızdan biri olan U.S. Polo Assn Chirping Pattern Kahve Batik Erkek Çocuk Bermuda Takım, kaliteli ve esnek yapısıyla kavuran yaz sıcaklarında tercih edilebilir ürünlerimizden bir tanesidir.
Çocuğunuzun koşuşturma içerisinde serin kalmasını sağlayarak terletmez.
Oldukça farklı bir desenle tasarlanan bermuda takımımız içerisinde çocuğunuz kendisini eşsiz hissedecektir.
İnce yapısıyla hareket özgürlüğünü kısıtlamayan bermuda takımımızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
U.S. Polo Assn Chirping Pattern Kahve Batik Erkek Çocuk Bermuda Takımımız iki parçadan oluşmaktadır. Üst parçası batik deseniyle tasarlanmıştır.
Alt parçası da üst parçaya ziyade desensizdir. Böylelikle gözü yormayan bir tasarım abidesi olarak karşımıza çıkmaktadır.
Bermuda takımımızı giyen erkek çocuklarınız akranları arasında muhteşem görünerek farkını ortaya koyacak!
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.