Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

U.S. Polo Erkek Çocuk Bermuda Takım 1347-4 Kahve

550,00 TL
Stok Kodu 2085390
Marka U.S Polo
Ürün Açıklaması
U.S. Polo Erkek Çocuk Bermuda Takım 1347-4 Özellikleri;


U.S. Polo Assn Written İn White Bold Kahverengi Erkek Çocuk Bermuda Takım, hem spor hem şık ikililiğini taşıyan göz alıcı parçalarımızdan bir tanesidir.
Batik deseniyle tasarlanan bermuda takımımız iki parçadan oluşmaktadır.
Hem üst parçada hem alt parçada bulunan batik deseni tasarım açısından oldukça farklı ve güzel bir görünüm sağlamaktadır.
Üst parçası rahat kalıp ve kısa kolludur ve uç kısmında lastik detayı vardır. Alt parçası kapri formundadır.
Oldukça konforlu ve keyifli bir kullanım sunan yapıdadır. Bermuda takım ile çocuklarınızın benzersiz hissetmesine yardımcı olacaksınız.
Ayrıca yaz ve ilkbahar sıcaklıklarında giyilebilecek orijinal ve lisanslı parçalardan bir tanesidir.
İnce kumaşı ile çocuğunuzu terletmez ve renkleri solmaz. Erkek çocuklarınızın dolaplarında bulunarak onların gözdesi olacak!
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.