Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

U.S. Polo Erkek Çocuk Bermuda Takım 1351-4 Gri Melanj

450,00 TL
Stok Kodu 2085389
Marka U.S Polo
Ürün Açıklaması
U.S. Polo Erkek Çocuk Bermuda Takım 1351-4 Özellikleri;


Üst : %100 Pamuk (Süprem)Alt : %100 Pamuk (İki İplik)
Spor parça olarak karşımıza çıkan U.S. Polo Assn Original Written Grimelanj Erkek Çocuk Bermuda Takım erkek çocukları için özel olarak üretilmiştir.
Ebeveynler olarak çocuğumuzun giydiği kıyafetlerin her zaman her koşulda rahat hissettirmesini ve cildini tahriş etmesini istemeyiz.
Bermuda takımımız esnek ve yumuşak yapısıyla oldukça rahat ve çocukların cilt hassaslığını düşünerek tasarlanmıştır.
Böylelikle çocuklarınızın huzurlu vakit geçirmesini sağlar. Kaliteli yapısıyla ön plana çıkan bermuda takımımız orijinal ve lisanslıdır ve iki parçadan oluşmaktadır.
Üst parçası kısa kollu tişört formunda alt parçası da kapri formundadır. Üst parçasında markanın ismi ve kuruluş tarihi modern yazı stiliyle yazılmıştır.
U.S. Polo Assn Button Written Krem Erkek Çocuk Bermuda Takımımızı satın çocuklarınızın keyifli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.