Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

U.S. Polo Erkek Çocuk Bermuda Takım 3361-2 Hardal

549,90 TL
Stok Kodu 2088543
Marka U.S Polo
Ürün Açıklaması
U.S Polo Erkek Çocuk Bermuda Takım 3361-2 Özellikleri;


Enerjik ve neşeli erkek çocuklar için tasarlanan RolyPoly Funny As Monkey Erkek Çocuk Bermuda Takımı rahatlık ve tarzı bir araya getiriyor.
Özel tasarımı ve canlı renkleriyle dikkat çeken bu bermuda takımı çocuğunuzun hareketli günlerinde özgürce hareket etmesini sağlarken eğlenceli bir stil sunuyor.
Rengiyle doğanın enerjisini yansıtan bu takım üzerindeki şirin maymun desenleriyle çocuğunuzun hayal gücünü canlandırıyor.
Rahat kesimi ve kaliteli malzemeleriyle öne çıkar.
Takımın üst kısmı eğlenceli maymun detayları ve modern kesimiyle ön plana çıkarken alt kısmı ise çocuğunuzun rahatça hareket etmesine olanak tanıyan bir tasarıma sahiptir.
Esnek kumaşı çocuğunuzun her adımda rahat etmesini sağlar.
RolyPoly Funny As Monkey Erkek Çocuk Bermuda Takımı çocuğunuzun hareketli günlerini daha renkli ve eğlenceli hale getirirken tarzını da ön plana çıkarır.
Hem rahatlığı hem de şıklığı bir arada arayan erkek çocukların favori parçası olmaya adaydır.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.