Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

U.S. Polo Erkek Çocuk Bermuda Takım 3373-2 Krem

499,90 TL
Stok Kodu 2088546
Marka U.S Polo
Ürün Açıklaması
U.S Polo Erkek Çocuk Bermuda Takım 3373-2 Özellikleri;


Rolypoly Pop Erkek Çocuk Krem Bermuda Takımı Çocuğunuzun Rahatlığını Ve Şıklığını Ön Planda Tutan Özel Bir Tasarıma Sahiptir.
Yüksek Kaliteli Pamuklu Kumaşı Yumuşak Dokusuyla Çocuğunuzun Hassas Cildine Nazikçe Dokunur.
Elastik Bel Detayı Takımın Rahatça Giyilip Çıkarılmasını Sağlarken Çocuğunuzun Ev Boyunca Özgürce Hareket Etmesine Olanak Tanır.
Renkli Desenleri Ve Eğlenceli Tasarımıyla Rolypoly Pop Erkek Çocuk Krem Bermuda Takımı Çocuğunuzun Gardırobuna Enerji Katarken Kalitesiyle De Dikkat Çeker
RRolypoly Pop Erkek Çocuk Krem Bermuda Takımı Şıklığı Ve Konforu Bir Araya Getiriyor.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.