Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

U.S. Polo Erkek Çocuk Boxer 3'Lü Takım 1372 NAVY

499,90 TL
Stok Kodu 2088368
Marka U.S Polo
Ürün Açıklaması
U.S Polo Erkek Çocuk Boxer 3'Lü Takım 1372 Özellikleri;


U.S. Polo Assn Stripe Detail Lacivert Erkek Çocuk Boxer, erkek çocuklar için üretilmiş muazzam boxerlardan bir tanesidir.
Boxerın üzerinde at figürleri ve yaprak desenleri yer alıyor. Göz kamaştırıcı renklere sahip. İç çamaşırdan en çok rahat olmasını isteriz.
U.S. Polo Assn Stripe Detail Lacivert Erkek Çocuk Boxer da bir hayli rahattır. Kalite konusundaki başarısıyla her mevsim kullanıma uygundur.
Özellikle ilkbahar ve yaz mevsimlerinde terletmez, rengi solmaz.
Rahatlık konusundaki tercih edilebilirliği sonucunda erkek çocukları için çok doğru bir tercihtir. Lisanslı ve orijinal bir ürün olup, estetik bir tarza sahiptir.
Belindeki lastiği orta sıkılıktadır, rahatsız etmez. U.S. Polo Assn yazısı mevcuttur.
Dolaplarda yerini almalıdır. Rahat, kullanışlı, pratik ve aynı zamanda sade bir üründür.
Üst : %96 Pamuk, %4 Elastan (Süprem)
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.