Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

U.S. Polo Kız Bebek 2'Li Takım 1286 Krem

530,00 TL
Stok Kodu 2085282
Marka U.S Polo
Ürün Açıklaması
U.S. Polo Kız Bebek 2'Li Takım 1286 Özellikleri;


Takım çeşitlerimiz arasında yer alan U.S. Polo Assn Sweet Creamy Krem Bebek Tshirt Takım ürünümüz de diğerleri gibi birçok özelliği barındırır.
Şık ve aynı zamanda sevimli görünümlü bu takım, üstü çiçeklerle USPA yazılı bir tshirt ve altı eşofman olmak üzere iki parçadan oluşuyor.
İlkbahar ve yaz aylarında kullanıma uygun olan, bebeklerimiz için üretilen bu parça ince kumaşı sayesinde terletmez.
Aynı zamanda renkleri solmaz. U.S. Polo Assn Sweet Creamy Krem Bebek Tshirt Takım bütün bunlarla beraber rahatlık ve kalite konusunda şüpheye düşürmez.
Tercih eden ebeveynlerimizin pişman olmayacağına kuşkumuz yok. Orijinal ve lisanslı bu ürünümüzün kalitesini görür görmez anlayacaksınız.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.