Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

U.S. Polo Kız Bebek 5'Li Hastane Çıkışı 1935 Krem

799,90 TL
Stok Kodu 2088520
Marka U.S Polo
Ürün Açıklaması
U.S Polo Kız Bebek 5'Li Hastane Çıkışı 1935 Özellikleri;


Doğum heyecanının yaklaşması ile birlikte içiniz kıpır kıpır olur. Artık kavuşmanıza çok az kalmıştır.
Aylardır sabırla beklediğiniz minik bebeğinizle aynı vücutta son günlerinizdir. Bu son günlerde hem daha heyecanlı hem de daha duygusal olursunuz.
Bu duygu karmaşası içinde olsanız bile yine de bebeğinizi düşünmek zorundasınızdır. Bunun için de hazırlıklarınızı tamamlamaya çalışırsınız.
Bu hazırlıkların içinde öncelik olarak hastane çıkış seti yer almalıdır.
Hastane çıkış setlerini kendi bebeğiniz için kullanabileceğiniz gibi başkalarına da hediye edebilirsiniz.
En ideal ve kullanışlı yenidoğan bebek hediyelerinden biri olacaktır. Bu ürünler ile bebeklerin ilk andan itibaren rahatı ve konforu sağlanır.
Bebeklerin narin cildine ilk kez temas edecek giysiler oldukları için onların cildini tahriş etmeyecek, zarar vermeyecek ve hijyenik kumaşlar seçilmelidir.
U.S. Polo Assn Lisanslı Pudra Kız Bebek 5'li Hastane Çıkış Seti, %100 pamuklu yapısı ve interlok kumaş türü ile bebekler için cilt dostudur.
U.S. Polo Assn Lisanslı Pudra Kız Bebek 5'li Hastane Çıkış Seti içerisinde çıtçıtlı üst, patikli alt, önlük, eldiven ve bere bulunuyor.
Bere ve önlüğünde U.S. Polo Assn yazı baskısı yer alıyor.
U.S. Polo Assn Lisanslı Pudra Kız Bebek 5'li Hastane Çıkış Seti, doğum sonrası bebeğiniz için iyi bir seçim olacaktır.
Üst : %100 Pamuk (İnterlok)Alt : %100 Pamuk (İnterlok)
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.