Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

U.S. Polo Kız Bebek Kısa Kol T-Shirt 2'Li Takım 1247 Krem

600,00 TL
Stok Kodu 2085292
Marka U.S Polo
Ürün Açıklaması
U.S. Polo Kız Bebek Kısa Kol T-Shirt 2'Li Takım 1247 Özellikleri;


U.S. Polo Assn Color Harmony Pembe Bebek Tshirt Şort Takım hassas ciltli bebekler için çok özel bir şekilde tasarlanan bir üründür.
Dikkat çeken renkleri ve tasarımlarıyla bebeklerinize sunulan takım alt ve üst parça olmak üzere iki farklı parçadan meydana geliyor.
Üst parçada tişört kullanılmış olup bu sayede yaz aylarında bebeklerinizin keyifli ve konforlu bir şekilde hareket edebilecek.
U.S. Polo Assn Color Harmony Turuncu Bebek Tshirt Şort Takım alt parça son derece estetik ve şık detayları rahat kumaş yapısı ile ön plana çıkıyor.
Sade tasarıma ev sahipliği yapan alt parça U. S. Polo imzasını taşıyor.
Bunun yanı sıra bebeklerinizin gün içinde rahat hareketini mümkün kılan bir tasarım olduğunu söylemek mümkün.
Her iki parça da oldukça eşsiz bir tasarıma sahip ve bebeklerinize özel olarak üretilmiştir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.