Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

U.S. Polo Kız Bebek Salopet 2'Li Takım 1262 Rose

800,00 TL
Stok Kodu 2085290
Marka U.S Polo
Ürün Açıklaması
U.S. Polo Kız Bebek Salopet 2'Li Takım 1262 Özellikleri;


Tshirt takımlarımızın yanısıra tek parça salopet takımlarımız da mevcut.
U.S. Polo Assn Sweet Candy Pembe Bebek Bandanalı Salopet Takım bunlardan bir tanesidir.
Şık görüntüsüyle birlikte bebeklerinize çok yakışacağına hiç şüphemiz yok.
Yaz aylarının eğlenceli vakitlerinde bebeklerin huzurlu vakit geçirmesine olanak sağlamasıyla beraber ilkbahar aylarının çiçekli günlerine eşlik edecek.
Göz kamaştırıcı fırfırları, rahatlık ve kalite konusunda şüpheye düşürmemesi ile birlikte terletmez, renkleri solmaz.
Tercih eden ebeveynlerin gözde parçalarından biri olacağına eminiz. Lisanslı ve orijinal bu ürünümüz aynı zamanda şapka da içeriyor.
U.S. Polo Assn Sweet Candy Pembe Bebek Bandanalı Salopet Takım rahatlık, güneşten korunma, keyifli vakit olanağı sunuyor.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.