Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

U.S. Polo Kız Bebek Uzun Kol 3'Lü Takım 1665 Krem

1.600,00 TL
Stok Kodu 2086424
Marka U.S Polo
Ürün Açıklaması
U.S. Polo Kız Bebek Uzun Kol 3'Lü Takım 1665 Özellikleri;


U.S. Polo Assn Krem Kapüşonlu Şerit Detay Bebek 3'lü Takımı, bebeğinizin şık ve rahat bir görünüm elde etmesi için özenle tasarlanmış bir kıyafet takımıdır.
Bu takım, U.S. Polo Assn markasının üstün kalite ve tarzını yansıtan özel bir seçenektir.
U.S. Polo Assn Krem Kapüşonlu Şerit Detay Bebek 3'lü Takımı, hem rahatlığı hem de şıklığı bir araya getirerek bebeğinizin gün içinde özgürce hareket etmesini sağlar.
Üstün kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve bebeğinizin hassas cildine uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
Bu takım, özel günlerde veya günlük kullanımda bebeğinizin stilini tamamlayacak mükemmel bir seçenektir.
U.S. Polo Assn markasının güvenilirliği ve kalitesiyle birleşen bu takım, bebeğinizin gardırobunda özel bir yer edinecektir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.