Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

U.S. Polo Kız Çocuk 2'Li Takım 1414-4 Nil

500,00 TL
Stok Kodu 2085381
Marka U.S Polo
Ürün Açıklaması
U.S. Polo Kız Çocuk 2'Li Takım 1414-4 Özellikleri;


U.S. Polo Assn With Leaf Patterns Yeşil Kız Çocuk Kısa Kol Pijama Takım, son derece şık ve içinizi ısıtacak deseniyle karşımıza çıkmaktadır.
Gece uyurken kız çocuklarınızın şık ve modern bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız tam aradığınız pijama takımı diyebiliriz.
Uyurken içinde rahatça hareket edebileceği ve cildini tahriş etmeyeceği takımlardan biridir. İki parçadan oluşur.
Bu takımın üst parçası renkli desenlerle kaplıyken alt parçası da tam tersi desensiz bir şekilde birbirini tamamlamıştır.
Üst parçası kısa kollu formda olup alt parçası da ayak bileğine kadar uzanan bir formdadır.
Ayrıca ayak bileğinin hizasında da geniş bir lastik vardır ve böylelikle estetik bir görünüm elde edilmiştir.
Her iki parçada solmaz ve terletmez bir kumaş yapısıyla tasarlanmıştır.
Böylelikle hem rahat bir kullanım sağlıyor hem de kız çocuklarınızın uyurken bile kendisini özel hissetmesini mümkün kılıyor.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.