Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

U.S. Polo Kız Çocuk 2'Li Takım 3399-2 Somon

549,90 TL
Stok Kodu 2088549
Marka U.S Polo
Ürün Açıklaması
U.S Polo Kız Çocuk 2'Li Takım 3399-2 Özellikleri;


Rolypoly Sweet Kız Çocuk Pijama Takımı Çocuğunuzun Gardırobuna Tatlılık Ve Zarafet Katmak İçin Özel Olarak Tasarlanmış Bir Parça.
Yüksek Kaliteli Pamuklu Kumaşı Çocuğunuzun Cildine Yumuşak Ve Konforlu Bir Dokunuş Sunarken Rahat Kesimi İle Özgürce Hareket Etmesine Olanak Tanıyor.
Pijamaun Zarif Detayları Takıma Şıklık Katarken Sevimli Desenleri Ve Canlı Renkleriyle Dikkat Çekiyor.
Rolypoly Sweet Kız Çocuk Pijama Takımı Yaz Aylarının Enerjisini Yansıtan Tasarımıyla Her Anında Çocuğunuzun Neşesini Artırıyor.
Bu Eşsiz Takım Günlük Giyim Koleksiyonunu Zenginleştirirken Kalitesi Ve Estetiğiyle Öne Çıkıyor.
Sweet Pijama Takımı Çocuğunuzun Sıcak Günlerde Rahatça Ve Şıklığından Ödün Vermeden Hareket Etmesini Sağlıyor.
Her Detayı Özenle Düşünülmüş Bu Takım Çocuğunuzun Tarzını Ve Enerjisini Yansıtarak Dolaplarını Renklendiriyor.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.