Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

U.S.Polo Erkek Bebek 10 Parça Zıbın Seti Hastane Çıkışı USB227 Lacivert

429,90 TL
Stok Kodu 2077908
Marka U.S Polo
Ürün Açıklaması
U.S.Polo Erkek Bebek 10 Parça Zıbın Seti Hastane Çıkışı USB227 Özellikleri;


U.S. Polo Assn Lisanslı Cute Fishes Karmelanj Erkek Bebek 10'Lu Hastane Çıkışı Doğumdan sonra bebeklerinize ilk giydireceğiniz kıyafetler çok önemlidir.
Anne karnının koruyuculuğundan ayrılan bebeklerin ciltlerine zarar vermeyen kumaş dokuları ile dış faktörlerden korunması gerekmektedir.
Bebeğinin ilk giydiği kıyafetler şık olsun isteyen ebeveynler hastane çıkış takımları alır.
U.S. Polo Assn Lisanslı Cute Fishes Karmelanj Erkek Bebek 10'Lu Hastane Çıkışı %100 pamuklu kumaş yapısı ile bebeğinizin hassas cildini zarar vermeden dış etkenlerden korur.
Üzerinde sevimli balina deseni bulunur.
Renk ve desenleri ile şık bir görünüm sunan bu takım şapka, mama önlüğü, üst, alt, zıbın, eldiven, battaniye, patik olmak üzere 10 parçadan oluşmaktadır.
U.S. Polo Assn Lisanslı Cute Fishes Lacivert Erkek Bebek 10'Lu Hastane Çıkışı renk ve desenleri ile erkek bebeklere hitap etmektedir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.