Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

U.S.Polo Kız Bebek 10 Parça Zıbın Seti Hastane Çıkışı USB344 Krem

429,90 TL
Stok Kodu 2077910
Marka U.S Polo
Ürün Açıklaması
U.S.Polo Kız Bebek 10 Parça Zıbın Seti Hastane Çıkışı USB344 Özellikleri;


U.S. Polo Assn Lisanslı Roses Krem Kız Bebek 10'Lu Hastane Çıkış Seti Bebeğinizin anne karnından ayrıldıktan sonra ilk giyeceği kıyafetlerin şık, kaliteli, uyumlu olmasını isteyen ebeveynler için tasarlanmış U.S. Polo Assn Lisanslı Roses Kız Bebek 10'Lu Hastane Çıkış Seti anne dokunuşu kadar hassas dokusu ile bebeğinizi sarar.
Kız çocukları için özel olarak tasarlanan bu takım %100 pamuklu dokusu ile bebeğinizin hassas tenine zarar vermeyen bu takım yeni doğan için temel giyim ürünlerinin tamamını bulundurur.
Krem ve Somon renkten oluşan ve desenler ile süslenen takımda şapka, eldiven, uzun kollu çıtçıtlı üst, patikli alt, patikli zıbın, eldiven, battaniye, mama önlüğü, patik, düz üstten oluşmaktadır.
U.S. Polo Assn Lisanslı Roses Krem Kız Bebek 10'Lu Hastane Çıkış Seti şık, kaliteli ve kız bebeklerine uygun bir üründür.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.