Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

U.S.Polo Kız Bebek 10 Parça Zıbın Seti Hastane Çıkışı USB357 Toz Pembe

429,90 TL
Stok Kodu 2077907
Marka U.S Polo
Ürün Açıklaması
U.S.Polo Kız Bebek 10 Parça Zıbın Seti Hastane Çıkışı USB357 Özellikleri;


U.S. Polo Assn Lisanslı Toz Pembe Kız Bebek 10'Lu Hastane Çıkışı Seti Eğlenceli baskıları ile oldukça dikkat çeken ve enerjik bir görünüme sebep olan hastane çıkışı seti içerisinde ihtiyaç duyulan her türlü kıyafet yer almaktadır.
U.S. Polo Assn Lisanslı Toz Pembe Kız Bebek 10'Lu Hastane Çıkışı Seti içerisinde şapka, iki adet üst kıyafeti, patikli tulumu, patikli pantolonu, önlük, eldivenler, mendil, çoraplar ve battaniye yer almaktadır.
Önlük, patikli pantolon, tulum ve şapka üzerinde oldukça eğlenceli baskılar bulunur.
Sıklıkla belirgin bir şekilde basılmış olan P harfi, minik çiçekler oyuncak ve diğer harflerden oluşan baskılar vardır.
Bu baskılar aynı zamanda üst kıyafetinin kollarında da yer almaktadır.
U.S. Polo Assn Lisanslı Toz Pembe Kız Bebek 10'Lu Hastane Çıkışı Seti ile tüm ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.