Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Wefood Kids Organik Bebek İrmiği 250gr

59,90 TL
Stok Kodu 2082331
Ürün Açıklaması
Wefood Kids Organik Bebek İrmiği 250 gr Özellikleri;


Bebek irmiği, standart irmiğe kıyasla daha ince öğütülmüş bir tahıl ürünü alternatifini oluşturuyor.
Standart buğdayla aynı şekilde sert durum buğdayından üretilen bu ürün, ince formu sayesinde una benzer bir görünüm sergiliyor.
Ürün, tanecikleri fazlasıyla küçük olduğu için çorbalarda ve muhallebilerde pürüzsüz bir kıvam elde edilmesini sağlıyor.
Böylece bebekler tarafından kolayca sindirilebilirken, yetişkinler tarafından da keyifle tüketilebiliyor.
Menşei: Türkiye
İçindekiler: Buğday İrmiği
Çorba ve muhallebi çeşitleri, meyve ve sebze pürelerine ek olarak katı gıdaya geçiş sürecinde olan bebekler için en uygun besinlerin başında geliyor.
Bu tarifler için en ideal yardımcı malzemelerden birini de şüphesiz irmik oluşturuyor.
Bu nedenle pek çok çiçeği burnunda anne, bebeklerine bu lezzetleri hazırlayabilmek için mutfaklarından irmiği eksik etmiyor.
Peki ya kullandığınız irmiğin ham maddesi olan buğday, yetiştirilme aşamasında genetik ve kimyasal pek çok müdahaleye maruz kaldıysa?
İrmik yapımında kullanılan buğdayın yetiştirilme koşullarını bilmiyor olmak, sizi de bebeğinize hazırlayacağınız besinlerde irmik kullanmaktan alıkoyuyor olabilir.
Ancak seçiminiz Wefood Kids Organik Bebek İrmiği ise içiniz rahat olsun! Wefood Kids Organik Bebek İrmiği, GDO’lu tohum ve zirai ilaç kullanılmaksızın tamamen organik koşullarda yetiştirilen buğdaylardan üretiliyor. Üstelik hiçbir katkı maddesi, koruyucu, tatlandırıcı, renklendirici vb. ilave doğal veya yapay madde içermiyor.
Besin Değerleri 100 g için
Enerji (kcal/kj) 350 / 1465
Yağ (g) 1,1
Doymuş Yağ (g) 0
Karbonhidrat (g) 72,1
Şekerler (g) 0
Lif (g) 0
Protein (g) 12,7
Tuz (g) 0
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.