Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Barbie Extra Bebek ve Aksesuarları GRN27 HDJ44

699,90 TL
Stok Kodu 2082158
Tahmini Kargo Süresi 2 Gün
Ürün Açıklaması
Barbie Extra Ceketli Bebek GRN27 Özellikleri;


Barbie Extra çok dikkat çekici!
Her Barbie Extra bebeğin kendine özgü, eğlenceli ve şık bir tarzı vardır. Kıyafetleri etkileyici, saçları dikkat çekici, hayvan dostları da kendileri gibi çok EXTRA!
Ayrıca 11 "eklemi" ile bu esnek bebekler farklı duruşlarda poz vermeye hazır!
Söz konusu moda olduğunda Barbie Extra bebeğin tarzı sınır tanımaz.
Kıyafet, evcil hayvan aksesuarları ve evcil hayvan figüründen oluşan 15 parça bu sette sizi bekliyor.
Simler, emojiler, parlak renkler ve parıltılarla ön plana çıkan kıyafetlerle bebekler her ortamda EŞSİZ tarzlarını konuşturur.
İnce detaylar tepeden tırnağa şıklığı öne çıkarır. Kabarık saçlar, dikkat çekici aksesuarlar ve kat kat giysiler kızların farklı stilleri ve hikaye anlatımını keşfetmesine yardımcı olur.
Canlı renkleri ve göz alıcı kıyafetleriyle dikkat çeken bu bebeklerle heyecan verici bir moda ve stil oyununa hazır olun!
Gerçek cepler, yumuşacık dokular ve gerçekten açılıp kapanan fermuarlar gibi özel ayrıntılar moda eğlencesine canlılık katar.
Barbie Extra bebekler ile siz de tarzınızı konuşturun!
Kızlara cesur tarzlarını yansıtmaları için ilham veren Barbie Extra bebekler 3-9 yaş arası kızlar için harika bir hediyedir.
Kızlar, birbirinden eğlenceli stilleri keşfetmek için tümünü koleksiyonlarına ekleyebilir.
Pırıl pırıl saçları, çılgın stili ve sevimli evcil hayvanı ile Barbie Extra yepyeni hikayeler oluşturman için seni bekliyor!
Parça Sayısı: 15
Kutu ölçüsü: 26 x 7 x 33,3 cm
Ürün ağırlığı: 0,41 kg
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.