Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Carter's Kız Bebek Salopet 1Q444510 Karışık Renkli

2.099,90 TL
Stok Kodu 2088912
Marka Carter's
Ürün Açıklaması
Carter's Kız Bebek Salopet 1Q444510 Özellikleri;


Çiçekli Astarlı Streç Denim Tulum ile tanışın. Özel çiçekli süsleme bu klasik tulumlara ekstra bir hava katarken, fonksiyonel cepler ve ayarlanabilir askılar gibi detaylar size tulumun neden bu kadar popüler olduğunu hatırlatır.
Özellikleri:
Vestbak™ detaylıdır.
Ayarlanabilir omuz askıları bulunan üründe OshKosh logo baskısı yer alır.
Çok cepli tasarıma sahiptir.
Ayarlanabilir manşetleri vardır.
%78 Pamuk, %21 Polyester ve %1 Elastandır.
İthal edilmiştir.
Makinede yıkanabilir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.