Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Carter's Layette Kız Bebek 3'Lü Set 1Q474610 Karışık Renkli

1.349,90 TL
Stok Kodu 2088919
Marka Carter's
Ürün Açıklaması
Carter's Layette Kız Bebek 3'Lü Set 1Q474610 Özellikleri;


3 Parçalı Çizgili Küçük Şort Setidir. Yumuşak pamuktan üretilen ve üç parçalı olarak tasarlanan bu sette fırfırlı üst, kolsuz atlet ve görünümü tamamlamak için giymesi kolay bir çift şort bulunur.
Özellikleri:
3 parçalı settir.
Fırfır kolludur.
Kolsuz parça bulunur.
Güçlü çıtçıtlar giyme, yıkama ve sık sık giymeye dayanıklıdır.
Rahat bir uyum için elastik bel bandınsa sahiptir.
%100 pamuktur.
İthal edilmiştir.
Makinede yıkanabilir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.