Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Erkek Çocuk Kahve Ceketli Mavi Pantolonlu Lüx 3'lü Takım

742,00 TL
Stok Kodu 1013214
Marka by BebekOdam
Ürün Açıklaması
Minik bebeğinizin rahatı ve şıklığı için özenle tasarlanmıştır. Yumuşacık kumaşıyla bebeğinizin hassas cildine zarar vermez ve gün boyu konforunu sağlar. Özel detaylarıyla dikkat çeken bu takım, bebeğinizin şirinliğini ön plana çıkarırken kullanışlı yapısıyla da sizin işinizi kolaylaştırır. Her detayıyla özenle tasarlanmış bu takım, sevdiklerinize de mükemmel bir hediye seçeneği sunar.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.