Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Fisher Price Eğlen ve Öğren Köpekçik Doktorda (TRK-İNG) FTC72

1.499,00 TL
Stok Kodu 2021200
Marka Fisher Price
Ürün Açıklaması
Fisher Price Yaşa Göre Gelişim Köpekçik Doktorda (TRK-İNG) FTC72 Özellikleri;


Gelişim Rehberi: Bilgi Dağarcığı: Vücudun bölümlerini, renkleri, sağlıklı alışkanlıkları, şarkılar ve ifadeler aracılığıyla İngilizce kelimeleri öğretir.
Yaratıcılık ve Hayal Gücü: Tanıdık temalar ile erken dönem taklit oyununa teşvik eder.
Güven ve Mutluluk: Doktor rolü oynamak, miniklerin gerçek doktora gittiklerinde daha özgüvenli ve rahat hissetmelerine yardımcı olur.
Sağlıklı Alışkanlıklar: Şarkılar ve ifadeler sayesinde çocukların kendilerine bakmanın ve sağlığın önemini kavramalarına katkı sağlar.

Köpekçik ile bilgi dolu bir oyun, eğlenceli ve öğretici bir doktorculuk oyunu!
Bu etkileşimli sağlık seti, minik doktorunuz için sağlıklı bir öğrenme ve taklit oyunu sunuyor.
Ufaklığınız Köpekçik'i sağlık kontrolünden geçirirken eğlenceli şarkılar ve cümlelerle, bedenin farklı bölümlerini, renkleri, İngilizce sözcükleri ve daha fazlasını tanır! 3 farklı Yaşa Göre Gelişim™ seviyesiyle, öğrenme eğlencesi çocuğunuzla birlikte büyür! Oyun ve gelişim bir arada™ Bilgi Dağarcığı: Çocuğunuz, eğlenceli şarkı ve cümleler aracılığıyla vücudun bölümlerini, renkleri, sağlıklı alışkanlıkları, ve basit İngilizce kelimeleri tanır. Yaratıcılık ve Hayal Gücü: Bu set ile oynarken miniğiniz hayal gücünü kullanır, taklit eder, erken rol yapma becerilerini geliştirir. Güven ve Mutluluk: Köpekçik ile beraber farklı araçları keşfeden miniğiniz bir sonraki doktor ziyaretinde biraz daha kendinden emin ve güvende hissedebilir :)

Şarkılar, sesler ve cümleler çalan 8 öğrenme noktası!
4 çıkarılabilir “tıbbi” oyun parçası: kulak inceleme cihazı, sargı bezi, termometre ve şırınga
60'nin üzerinde şarkı, ses, melodi ve ifade!
Yaşa Göre Gelişim™ teknolojisiyle öğrenme içeriği çocuğunuz büyüdükçe değişir.
Daha fazla öğrenme içeriği için Köpekçik'in kulağına, koluna veya ışıklı burnuna basın!
Renkleri ve eşleştirmeyi, bedenin bölümlerini, İngilizce kelimeleri ve daha fazlasını tanıtır!
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.