Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Fisher Price Eğlenceli Aktivite Küpü HML64

849,90 TL
Stok Kodu 2085533
Marka Fisher Price
Ürün Açıklaması
Fisher Price Eğlenceli Aktivite Küpü HML64 Özellikleri;


Fisher Price Doku Eğlenceli Aktivite Küpü, bebeğinizin sonsuz uygulamalı eğlence için kumaş "kağıtları" kutudan tekrar tekrar çıkarıp çıkarmasını sağlar.
Bebeklerin küçük elleri için tasarlanan bu oyuncak mendil kutusu aktivite küpü, 2 kırışık pelüş çarşaf dahil 6 "doku" ve ayrıca küçüklerin karın üstü veya oturarak oynarken keşfedecekleri eğlenceli aktiviteler içeren 4 duyusal panel içerir.
Bebekler, bu taklit mendil kutusu etkinlik küpü ile kutudan mendil çıkarma eğlencesini yeniden yaratabilir.
Duyusal eğlenceyi yükleyin ve boşaltın!
Küçük ellerin keşfetmesi için sevimli hayvan yüzleri ve kırışık ve ekstra yumuşak pelüş içeren 2 dokulu çarşaf dahil 6 ayrı "kağıt" ile birlikte gelir.
4 duyusal aktivite paneline sahip küçük eller için tam olarak tasarlanmış kağıt mendil kutusu: kendini keşfetme aynası, dokulu panel, salyangoz kaydırıcı pal ve takırdayan boncuklar İlgi çekici oyun, bebeğinizle birlikte karın üstü zaman duyusal keşfinden koy ve al eğlencesi için oturmaya kadar gelişir.
3 aylık ve daha büyük yeni doğan bebeklerin ince motor becerilerini güçlendirmeye yardımcı olur ve görme, duyma ve dokunma duyularını geliştirir.
Yaş Grubu | 3 Ay +.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.