Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Fisher Price Eğlenceli DJ Aktivite Masası HRB61

2.899,00 TL
Stok Kodu 2088049
Marka Fisher Price
Ürün Açıklaması
Fisher Price Eğlenceli DJ Aktivite Masası HRB61 Özellikleri;


Fisher Price Sesli ve Işıklı Eğlenceli DJ Aktivite Masası ile bebekler eğlenirken öğreniyor!
Fisher Price Sesli ve Işıklı Eğlenceli DJ Aktivite Masası bebeklerin şarkılar, müzikler ve ritimler eşliğinde ince motor becerilerini geliştirmek için gelmektedir.
Etkileşimli aktivitelere sahip olmasıyla, miniklerin el becerisini, el-göz koordinasyonunu ve duyusal gelişimini destekler.
Oturarak ve ayakta oynama kullanım kolaylığına sahiptir. Bebeğinizin yerde oynaması için masayı bacakları olmadan kullanabilirsiniz veya ayağa kalkıp oynamaya hazır olduğunda masanın bacaklarını takabilirsiniz.
Bu masada keşfedilecek çok şey var! Dünya sembolünün yanında bulunan kırmızı küçük butona tıklayarak dil seçimi yapabilirsiniz.
Türkçe, İngilizce ve Yunanca dil desteği sunulmaktadır. 12 eğlenceli aktiviteye sahiptir.
Bebeğiniz aktivite masası ile oynarken tüm bu eğlenceli aktiviteleri kendisi keşfedecek ve yeni şeyler deneyimlerken çok eğlenecek.
Fisher Price Sesli ve Işıklı Eğlenceli DJ Aktivite Masası sesli ve ışıklı bir eğlence sunmaktadır. 100’den fazla şarkıya, sese ve cümleye sahiptir.
Masanın üzerinde bulunan mikrofon butonuna tıklayarak kendi şarkılarınızı ve içeriklerinizi kaydedebilirsiniz. Masanın kenarında bir pikap bulunmaktadır.
Bu pikabı döndürerek ışıkları, eğitici içerikleri ve müziği keşfedebilirsiniz.
3 aşamalı öğrenme seviyesiyle renkleri, şekilleri, sayıları ve alfabeyi öğrenebilirsiniz.
Karıştırıp deneyebileceğiniz 3 farklı müzik türüne sahiptir. Bunun için sadece aparatı kaydırmanız yeterli.
DJ Aktivite Masası kendine özel bir piyanoya da sahiptir. Bebeğiniz piyanonun tuşlarına rastgele basarak eğlenebilir ve duyusal gelişimleri olumlu yönde etkilenebilmektedir.
6-36 ay arasındaki bebeklerin ince motor becerilerinin gelişmesine, oyunlar oynayıp yeni şeyler öğrenmesine yardımcı olmaktadır.
Bebeğinizin hem eğlenirken hem öğrenmesi için harika bir eğitici içeriğe sahiptir.
3 x 1,5V AA pil ile çalışır. Piller kutuya dahildir.
Kutu ölçüsü: 33 x 51 x 13,5 cm
Ağırlık: 2,452 kg
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.