Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Furreal Dans Eden Köpeğim Gogo F1971

2.799,90 TL
Stok Kodu 2085819
Ürün Açıklaması
Furreal Dans Eden Köpeğim Gogo F1971 Özellikleri;


Hem evcil hayvanlardan hem de dans etmekten hoşlanıyorsanız etkileşimli furReal Dans Eden Köpeğim GoGo sizi harekete geçirecek.
Dans edebilen şirin bir elektronik oyuncak olan GoGo, kullanımı kolay tasmasıyla sunuluyor.
Tasmadaki dans düğmesine basılınca yavru köpek, 5 farklı şarkı eşliğinde arka ayaklarının üzerinde dans etmeye başlıyor.
Tasmadaki yürüyüş düğmesine basarak GoGo'yu yürüyüşe çıkarabilir ve yürüyüş sırasında çıkardığı pek çok eğlenceli sesi duyabilirsiniz.
50'den fazla ses ve tepkiye sahip bu sevimli animatronik oyuncak sürprizlerle dolu.
GoGo'nun yürürken yaptığı baş sallama hareketi ise son derece şirin.
İçindekiler: oyuncak hayvan, tasma ve kullanım kılavuzu.
4 yaş ve üzeri içindir.
4 adet 1,5v AA alkalin kalem pille çalışır. Piller kutuya dahildir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.